Doprava zadarmo nad 65,00 €

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Svietniky

(125)

Jednoduchosť, krása a elegancia, ktorá prežiari nielen priestor okolo Váš, ale aj Vaši myseľ! Rozsvieťte svietniky a pozorujte plamienky svetla, ktoré vnášajú teplo a útulnú atmosféru do Vašich domovov a záhrad. Rozjasnite svoj domov a vytvorte príjemné prostredie pre posedenie s rodinou či priateľmi!

Vyberte si z kolekcie slamy a drevených svietnikov Broste v modernom útulnom dizajne a zemitých farbách. So značkou Broste jednoducho splyniete s prírodou. Dizajnové nerezové svietniky Blomus korešpondujú s každou modernou domácností. Blomus vyrába štýlové a na údržbu veľmi praktické svietniky v prevedení nerez a sklo. V tejto kategórii nájdete aj nerezové zhášadlo na sviečky. Vyberte si zo širokej ponuky nerezových svietnikov vhodných do interiéru aj exteriéru. Z kolekcie Leonardo Vám ponúkame sklenené svietniky v čistom dizajne a jemných farbách. Očarí Vás na prvý pohľad!

Nájdite si svoj vlastný štýl! Vyberte si z bohatej ponuky a urobte sebe alebo svojim blízkym radosť tým najkrajším svietnikom.