Doprava zadarmo nad 65,00 €

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Vákuovacie dózy s vekom FRESH & SAVE SET/3 ks sklenené S/ M/ L

Výrobca Zwilling

Kód tovaru 36803-003

47,80 €

Skladom viac ako 6 ks

Doručíme do 3 pracovných dní

Dekor číra, biela

Material borosilikátové sklo, plast bez BPA, silikón

Rozmer 15x8x7 cm/ 18x11x10 cm/ 21x14x13 cm

Rozmer ďalší stohovateľné, dvojité tesnenie, ventil, QR kód

Objem celkový/úžitkový: 0,35l/0,2l; 0,9 l/0,75 l; 2l/1,

Nosnosť 2,5 kg

Spôsob nosenia kompatibilný s vak. pumpou Zwilling Fresh & S

Údržba možno do umývačky, mrazničky, rúry (bez veka) aj mikrovlnnej rúry

Použitie sklo odolné teplotám od -20 °C až do +180 °C

Popis

Urobte miesto pre systém, ktorý vie všetko – a ušetrite miesto! Stohovateľné vysoko kvalitné vákuové sklenené boxy z radu FRESH & SAVE jedinečným spôsobom spájajú pohodlie, udržateľnosť a dizajn.

Tri sady dóz vo veľkostiach S, M a L sú pripravené. Šikovná bezdrôtová vákuová pumpa jednoduchým stlačením tlačidla odsaje vzduch z nádob a spoľahlivo zachová vône, živiny a vitamíny. Vaše potraviny a pokrmy zostanú čerstvé až päťkrát dlhšie v porovnaní s konvenčným skladovaním bez vákua!

Ďalšia zaujímavosť: sklenené boxy nie sú vhodné iba na použitie v chladničke a mrazničke: vďaka vysoko kvalitnému borosilikátovému sklu je možné nádoby v sade používať v rúre bez veka. Môžete s ním dokonale pripraviť pokrmy v rúre, vložiť ich do formy, vychladiť vo vákuu alebo zmraziť a upiecť neskôr. A zvyšky? Môžete ich ľahko ohriať v mikrovlnnej rúre alebo v rúre. Všetky boxy v sade je možné prepojiť s aplikáciou ZWILLING Culinary World pomocou QR kódu na veku. Máte tak vždy prehľad o svojich zásobách.

 • Funkcia vákua: Potraviny zostávajú čerstvé až päťkrát dlhšie ako pri bežnom skladovaní bez vákua: chute a živiny sú bezpečne zachované, znižuje sa plytvanie potravinami
 • Priestorovo úsporné, stohovateľné skladovanie potravín a riadu v chladničke a mrazničke, veľkosti S / M / L je možné uložiť do seba v kuchynskej skrini, keď sa nepoužíva.
 • tvarovaná nádoba na podávanie pri stole
 • bezpečné zmrazovanie potravín a hotových jedál (vákuum znižuje popálenie mrazom)
 • vhodné do rúry (bez veka do 180 °C)
 • vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu
 • > Súprava skladajúca sa z 3 boxov [kapacita (bez veka) / max. kapacita: S 0,35 l / 0,2 l, M 0,9 l / 0,75 l, L 2,0 l / 1,6 l]
 • Materiály: bez BPA, plast (nádoba, veko), silikón (ventil, tesnenie)
 • Vákuové veko s inovatívnou technológiou dvojitého tesnenia a funkciou indikátora vákua: Ak je vnútorné veko spustené, je krabica pod vákuom.
 • Jednoduché prepojenie vákuových nádob s aplikáciou ZWILLING Culinary World pomocou QR kódu na veku na sledovanie potravín a trvanlivosti.
 • Bezplatná aplikácia určuje trvanlivosť vákuovaného jedla a riadu a pomocou funkcie pripomenutia vás včas informuje, akonáhle by malo byť jedlo zjedené. Službu aplikácie dopĺňajú recepty, vysvetľujúce videá a nákupný zoznam.

Video

Súvisiace produkty