Doprava zadarmo nad 65,00 €

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Vákuovacie vrecká FRESH & SAVE SET/10ks veľkosť M

Výrobca Zwilling

Kód tovaru 36800-220

19,00 €

Skladom viac ako 6 ks

Doručíme do 3 pracovných dní

Dekor priehľadný

Material bez BPA, plast, silikón (ventil)

Rozmer 35x25 cm

Rozmer ďalší tesniaci ZIP-lockový systém, ventil key-lock,

Objem 4 l

Spôsob nosenia kompatibilný s vak. pumpou Zwilling Fresh & S

Údržba vhodné do umývačky, mrazničky aj mikrovlnnej rúry

Použitie opakovane použiteľné, vodotesné, odolné varu do 100 ° C

Popis

Opakovane použiteľné skladovacie vrecká s praktickým zatváraním na zips sú vašim esom v rukáve: či už na zmrazenie, varenie sous-vide alebo marinovanie. S kapacitou 4 litre to môže byť aj o niečo viac: Chlieb, zelenina, mäso alebo ryby – je tak ľahké premeniť vašu chladničku a mrazničku na váš osobný pult s čerstvými potravinami doma. Príslušné jedlo alebo pripravené jedlo naplňte do vrecka a uzavrite. Teraz stačí umiestniť výkonnú vákuovú pumpu na ventil, tá odsaje vzduch z vrecúšok stlačením tlačidla v priebehu niekoľkých sekúnd a po dokončení procesu sa automaticky zastaví. Potom stačí krátke stlačenie tlačidla uprostred červeného silikónového ventilu na jeho bezpečné uzavretie: vôňa a vitamíny sú spoľahlivo zachované a potraviny zostanú čerstvé až päťkrát dlhšie! Mimochodom: Mäso alebo ryby je možné marinovať vo vákuu vo veľmi krátkom čase. Vďaka priloženému marinovaciemu nástavcu je to hračka. Aby vaše potraviny nezostali zabudnuté v chladničke alebo mrazničke, môžete ich ľahko zaznamenať v aplikácii ZWILLING Culinary World: pred naplnením vrecka naskenujte QR kód a potom sledujte zásoby. Prostredníctvom funkcie automatického pripomenutia, dostanete upozornenie včas.

 • Funkcia vákua: Potraviny zostávajú čerstvé až päťkrát dlhšie ako pri bežnom skladovaní bez vákua: chute a živiny sú bezpečne zachované, znižuje sa plytvanie potravinami.
 • Ideálne na varenie sous-vide, marinovanie a uchovávanie potravín v chladničke a mrazničke
 • ľahké marinovanie pomocou marinovacieho nadstavca
 • vhodné do mikrovlnnej rúry
 • Sada obsahuje 10 vákuových vreciek veľkosti M (kapacita: 4 l, rozmer: 35 x 25 cm (D x Š)
 • Materiály: bez BPA, plast (sáčok, zips), silikón (ventil)
 • opakovane použiteľné, vrátane poľa na označenie
 • Jednoduchá manipulácia s vákuovými vreckami vďaka inovatívnemu ventilu (princíp zámku a kľúča s vákuovou pumpou) a praktickému zipsu pre jednoduché otváranie a zatváranie.
 • Jednoduché prepojenie vákuových vrecúšok s aplikáciou ZWILLING Culinary World pomocou QR kódu na vreckách na sledovanie potravín a trvanlivosti - pred plnením.
 • Individuálne ID vrecka na každom vákuovom sáčku pre jednoduchú identifikáciu identického chladeného a mrazeného tovaru.
 • Bezplatná aplikácia určuje trvanlivosť vákuovaného jedla a riadu a pomocou funkcie pripomenutia vás včas informuje, akonáhle by malo byť jedlo zjedené. Službu aplikácie dopĺňajú recepty, vysvetľujúce videá a nákupný zoznam.

Video

Súvisiace produkty